GŁADKIE CIAŁO NA DŁUGO...

E-light jedyna, opatentowana technologia, do skutecznego i bezinwazyjnego usuwania wszystkich kolorów włosów (ciemnych, brązowych, rudych, jasnych) ze wszystkich typów skóry, włącznie ze skórą opaloną.
Wiązka promieni emitowana przez IPL przenika przez rozgrzaną RF skórę, aż do mieszka włosowego, niszcząc bezpowrotnie cebulkę. Nie powoduje uszkodzenia skóry.
 
Jak działa E-light?
Wiązka promieni emitowana przez IPL przenika przez rozgrzaną RF skórę, aż do mieszka włosowego, niszcząc bezpowrotnie cebulkę. Nie powoduje uszkodzenia skóry. Ciepło związane z energią światła IPL oraz z radiofrekwencją nie jest odczuwalne dzięki złożonemu systemowy chłodzenia.
 
Czy włosy ulegają trwałemu usunięciu?
Wykonując określoną liczbę zabiegów (liczba zabiegów zależy od rodzaju włosa oraz kolorytu skóry) można uzyskać trwałą redukcję owłosienia do ok. 80-90%. W niektórych przypadkach zdarza się, że odrasta stosunkowo mała ilość włosów, które są delikatniejsze i jaśniejsze.
 
Ile trwa zabieg?
Czas zabiegu zależy od obszaru ciała poddanego epilacji.
 
Jak długo należy czekać między zabiegami, ile należy wykonać?
Jak już wcześniej wspomniano, ilość zabiegów zależy od rodzaju włosa i kolorytu skóry. Liczba wykonanych zabiegów waha się od 4 do 8. Zalecany czas przerwy pomiędzy zabiegami w serii to 4-6 tygodni. Pomimo braku odrostu należy pamiętać, aby dokończyć przewidziana serię, Włosy mogą być niewidoczne, a ich mieszki włosowe wciąż aktywne. Z tego powodu seria rozciągnięta jest w czasie.
Raz do roku po zakończeniu serii zaleca się wykonanie zabiegu przypominającego.

Jak wygląda przygotowanie do zabiegu?

Aby zabieg epilacji przyniósł najlepsze efekty należy nie usuwać włosów metodą mechaniczną (pęseta, wosk, depilator) oraz nie opalać się minimum miesiąc przed planowanym zabiegiem.
Włosy powinny być zgolone dzień przed zabiegiem, za wyjątkiem niewielkiego obszaru, który pomoże kosmetyczce, na podstawie oceny włosów, dobrać odpowiednie parametry zabiegu.
 
Jak można pielęgnować skórę po zabiegu?
Pielęgnacja skóry po zabiegach nie różni się od standardowej pielęgnacji.
Najważniejsza zasada jest rezygnacja z opalania się, stąd polecamy zabieg rozpocząć jesienią. Należy również zwrócić uwagę, aby unikać preparatów światłouczulających, tj. dziurawiec, nagietek.
Zalecamy zaprzestać kurację suplementami diety mającą na celu poprawę kondycji, regenerację oraz wzmocnienie włosów. Suplementy działając na każdy włos utrudniają skuteczną redukcję owłosienia.
 
Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegów E-Light?

zaburzenia hormonalne, prowadzące do hirsutyzmu lub hipertrychozyzespół znamion dysplastycznych

-opryszczka (ewentualnie za zgodą lekarza i w przypadku stosowania leków antywirusowych, np. Zovirax)

-ostre stany zapalne skóry, przerwanie ciągłości naskórka, otarcia, zmiany na tle alergicznym trądzik różowaty, bielactwo w rejonie skóry, który ma być poddawany zabiegowi

-przebyte i czynne nowotwory skóry

-terapia antybiotykowa w przeciągu ostatnich 4 tygodni

-leczenie retinoidami (pochodnymi witaminy A) w ciągu ostatnich 2 miesięcy

-stosowanie leków i ziół o działaniu fotouczulającym (np. antybiotyków z grupy tetracyklin, cytostatyków, ziół, takich jak dziurawiec czy nagietek)

-leczenie steroidami w ciągu ostatnich 3 miesięcy

-leki nasercowe oraz na nadciśnienie

-ciąża i karmienie piersią

-tatuaż w miejscu wykonywania zabiegu

-epilepsja

-w ciągu ostatnich 6 tygodni nadwrażliwość skóry na światło (porfiria, wielopostaciowe osutki świetlne, toczeń rumieniowaty, pokrzywka świetlna)

-skłonność do powstawania przebarwień (zwiększona w przypadku stosowania leków hormonalnych, np. środków antykoncepcyjnych)

-aktywne implanty, np. rozrusznik serca, pompa insulinowa

-spożywanie alkoholu (24h przed zabiegiem)

Osobom, które mają przeciwwskazania do fotoepilacji proponujemy zabieg depilacji woskiem z EpillFree. Szczegóły tutaj: EPILLFREE

CENNIK

górna warga  69 zł
broda 69 zł
szyja 89 zł
baczki 69 zł
policzki 89 zł
uszy 69 zł
cała twarz 99 zł
plecy (górna+ dolna część)189 zł
owłosienie wokół brodawek 59 zł
tors 89 zł
przedramiona (prawe+ lewe)    89 zł
ramiona (prawe+ lewe) 89 zł
dłonie/stopy 59 zł
całe ręce (prawe+ lewe) 169 zł
pośladki (prawy+ lewy) 99 zł
bikini płytkie 99 zł
bikini głębokie 120 zł
uda (prawe+ lewe) 120 zł
łydki I kolana (prawe+ lewe)    120 zł
całe nogi (prawa+ lewa) 220 zł
kark 89 zł
pachy (prawa+ lewa) 89 zł