ELLEEBANA LASH LIFT – CO TO JEST ?

Elleebana Lash Lift jest to półtrwały zabieg, który nadaje długotrwały efekt podkręconych i lśniących rzęs. Jest świetną alternatywą dla przedłużania rzęs.

ELLEEBANA LASH LIFT – DLA KOGO ?

Zabieg dla osób zadowolonych z długości swoich naturalnych rzęs, chcących uzyskać długotrwały efekt perfekcyjnego podkręcenia oraz uzyskania wrażenia gęstszych i grubszych rzęs.

ELLEEBANA LASH LIFT – WPŁYW ZABIEGU NA RZĘSY.

Tylko wyszkoleni specjaliści Elleebana Lash Lift wykonają procedurę z należytą starannością i techniką, nie wywołując negatywnego wpływu preparatu na rzęsy.

CZEGO NALEŻY UNIKAĆ 24/48 GODZIN PO ZABIEGU ELLEEBANA?

Nie używaj mocnych środków do usuwania makijażu oczu przez 48 godzin, ponieważ mogą odbarwić kolor. Przez 24 godziny należy unikać kąpieli z dużą ilością pary, sauny oraz należy unikać mycia ich, ponieważ efekt może być mniej trwały. Przez 24 godziny należy również unikać tuszowania rzęs, eyeliner’a, cieni do powiek itp. Nie pocieraj rzęs i nie baw się nimi. Jeśli wystąpi podrażnienie, zrób mokry, zimny okład okolicy oka. Po 24 godzinach można wykonywać codzienne czynności.

LAMINACJA RZĘS KERATYNĄ – dzięki niej rzęsy są dogłębnie nawilżone, zregenerowane i odżywione, a ich powierzchnia jest chroniona przez szczelną warstwę keratyny.

BOTOX – Zabiegi z jego wykorzystaniem gruntownie odbudowują i pogrubiają zniszczone włókna włosa dzięki skoncentrowanym aktywnym składnikom, które gwarantują nawilżenie, uzupełnienie, naprawę i odświeżenie rzęs już od pierwszego użycia, dodając im niesamowitego blasku i miękkości jednocześnie eliminując suchość.

Przeciwwskazania do liftingu rzęs:

Jest to nieinwazyjna metoda podkręcania rzęs, jednak istnieje szereg przeciwwskazań do wykonywania tego zabiegu. Wśród nich znajdują się:

-nadmierne wypadanie rzęs

-zapalenie spojówek

-choroby alergiczne oczu

-infekcje i stany zapalne oczu

-jaskra i zaćma

-uczulenie na silikon

Należy odczekać 2 miesiące od momentu zdjęcia rzęs sztucznych.

CENNIK

Lifting rzęs + laminacja + koloryzacja  140 zł
Lifting rzęs + laminacja + botox + koloryzacja 160 zł