Witam w miejscu, w którym Twoje piękno i dobre samopoczucie są najważniejsze.

Studio Urody „La Belle” powstało z myślą o wymagających klientach, dla których ważny jest profesjonalizm, a zarazem cenią sobie komfort oraz miłą, przytulną i przyjemną atmosferę.

Przykładam ogromną uwagę, żeby salon spełnił oczekiwania każdego odwiedzającego.

Kosmetologia jest moją pasją od ponad 20-stu lat. Zabiegi wykonuje z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem biorąc odpowiedzialność za urodę i zdrowie moich klientów. Zabiegi i kosmetyki dobieram do indywidualnych potrzeb klienta. Pomagam zaplanować domowe zabiegi, by codzienną pielęgnacją podtrzymywać efekty profesjonalnych zabiegów.
Do wykonywanych zabiegów używam wyłącznie profesjonalnego sprzętu.
Pracuję na sprawdzonych, profesjonalnych i oryginalnych kosmetykach i dermokosmetykach renomowanych firm m.in. Natinuel, Theo Marvee, DermaOxy, AquaSure H2, M’onduniq, Dermomedica, Peel Mission, Orly, CND Shellac, Mollon PRO, Indigo, Vinylux, Lart, Envee, IBX, Podopharm i inne.

Biorąc udział w szkoleniach, warsztatach, targach i kongresach jesteśmy na bieżąco z nowinkami kosmetycznymi i ciągle poszerzamy swoja wiedzę.

W trosce o bezpieczeństwo i higienę, wszystkie narzędzia są dezynfekowane, a następnie sterylizowane w najwyższej – medycznej klasy AUTOKLAWIE.

DOŚWIADCZENIE --- PASJA --- PROFESJONALIZM