REDUKCJA NACZYNEK I RUMIENIA

E-light opatentowana technologia, do skutecznego i bezinwazyjnego zamykania rozszerzonych naczynek i zmniejszania rumienia. E-light to połączenie Intensywnego Pulsującego Światła z radiofrekfencją. Emitowana energia świetlna jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi, tj. hemoglobinę, a krew „ścina się” i niszczy od wewnątrz ściany naczynia krwionośnego. Po pewnym czasie naczynie jest samoczynnie usuwane z organizmu. Ilość zabiegów zależy to od ilości, średnicy i koloru naczyń oraz głębokości ich położenia.

Jak długo należy czekać między zabiegami, ile należy wykonać?

W celi zamknięcia widocznych naczynek krwionośnych należy wykonać od 2 – 5 zabiegów w okresie kilku miesięcy. Zmiany naczyniowe wymagają indywidualnego podejścia, w związku, z czym, kompletne informacje oraz ilość potrzebnych zabiegów podawane po konsultacji z kosmetyczką.

Czy zabieg jest bolesny?

W trakcie zabiegu możliwe jest odczuwanie pieczenia oraz ukłuć, związanych z działaniem wiązek światła. Każda osoba posiada indywidualny prób czucia bólu. W zależności od wspominanego progu spotkacie się Państwo z różnymi opiniami. Najczęściej wykonywany „strzał” w trakcie zbiegu porównywany jest do „przykładania ciepłej igiełki do skóry”.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegów E-Light?

-zaburzenia hormonalne, prowadzące do hirsutyzmu lub hipertrychozy

-zespół znamion dysplastycznych

-opryszczka (ewentualnie za zgodą lekarza i w przypadku stosowania leków antywirusowych, np. Zovirax)

-ostre stany zapalne skóry, przerwanie ciągłości naskórka, otarcia, zmiany na tle alergicznym trądzik różowaty, bielactwo w rejonie skóry, który ma być poddawany zabiegowi

-przebyte i czynne nowotwory skóry

-terapia antybiotykowa w przeciągu ostatnich 4 tygodni

-leczenie retinoidami (pochodnymi witaminy A) w ciągu ostatnich 2 miesięcy

-stosowanie leków i ziół o działaniu fotouczulającym (np. antybiotyków z grupy tetracyklin, cytostatyków, ziół, takich jak dziurawiec czy nagietek)

-leczenie steroidami w ciągu ostatnich 3 miesięcy

-leki nasercowe oraz na nadciśnienie

-ciąża i karmienie piersią

-tatuaż w miejscu wykonywania zabiegu

-epilepsja

-w ciągu ostatnich 6 tygodni nadwrażliwość skóry na światło (porfiria, wielopostaciowe osutki świetlne, toczeń rumieniowaty, pokrzywka świetlna)

-skłonność do powstawania przebarwień (zwiększona w przypadku stosowania leków hormonalnych, np. środków antykoncepcyjnych)

-aktywne implanty, np. rozrusznik serca, pompa insulinowa

-spożywanie alkoholu (24h przed zabiegiem)

FOTOODMŁADZANIE/REDUKCJA ZMIAN NACZYNIOWYCH I RUMIENIA/ FOTOTERAPIA CERY TRĄDZIKOWEJ E-Light

twarz (+maska) 99 zł
szyja (+maska) 99 zł
dekolt (+maska) 99 zł
twarz+ szyja (+maska) 130 zł
twarz+ szyja+ dekolt      (+maska) 160 zł
dłonie (+maska) 69 zł