Jeżeli chcesz skutecznie pozbyć się cellulitu i ujędrnić skórę, pozbyć się zmarszczek i wymodelować pośladki, to zrobisz to w bardzo krótkim czasie dzięki LIPOSHAPE. To zaawansowana platforma zabiegowa, która wyposażona jest aż w 4 głowice zabiegowe z 5 metodami zabiegowymi połączonymi hybrydowo: lipodermologii, fal radiowych, ultradźwięków, lasera miękkiego, rotacyjnych rolek.

LipoShape to doskonały zabieg antycellulitowy, ujędrniający i wyszczuplający, który dodatkowo zwiększa elastyczność skóry, odżywienie i dotlenienie tkanek. Dodatkową zaletą zabiegów LipoShape jest zmniejszenie napięcia mięśni. Dzięki masażowi głowicą z rotującymi rolkami skutecznie stymulujemy tkankę łączną, przywracając krążenie żylne i limfatyczne mające ogromne znaczenie w eliminacji tkanki tłuszczowej. Ultradźwięki niskiej częstotliwości są skuteczną metodą niszczenia komórek tłuszczowych. Zastosowana technologia pozwala na wywołanie w tkankach efektu kawitacji , generując mikroskopijne „bąbelki”, które następnie implodują (zapadają się). Siła tej reakcji powoduje rozerwanie ściany komórkowej adipocytów i uwolnienie ich zawartości do przestrzeni międzykomórkowej. Trójglicerydy uwolnione w tym procesie są następnie metabolizowane przez wątrobę i usuwane przez nerki. Metoda ta pozwala na uzyskanie efektów porównywalnych do liposukcji, ale jej zaletą jest bezinwazyjność z zachowaniem wysokiej skuteczności. Dodatkowym wsparciem dla uzyskania satysfakcjonujących efektów jest zastosowanie lasera miękkiego o długości fali 650 nm. Użycie tej metody daje możliwość znacznego zwiększenia metabolizmu komórkowego i polepszenie efektów terapii. LipoShape dzięki zastosowaniu terapii hybrydowej daje spektakularne efekty w porównaniu z metodami wykorzystującymi każdą z energii oddzielnie.

Liposhape to redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej, modelowanie ciała, przyspieszenie metabolizmu, detoksykacja i ujedrnienie!

LipoShape™

– eliminują miejscowo tkankę tłuszczową,

– zmniejszają objętość ciała,

– redukują cellulit,

– modelują sylwetkę,

– ujędrniają skórę,

– spłycają zmarszczki,

– ujędrniają skórę poprzez zwiększenie jej gęstości,

– stymulują ruch limfy,

Częstotliwość wykonywania zabiegów: 1-2 x w tygodniu
Czas trwania zabiegu: w zależności od części ciała od 20 do 50 minut

CENNIK

1 zabieg 20min                 80 zł
10 zabiegów 20min         640 zł
1 zabieg 30min               110 zł
10 zabiegów 30min        825 zł
1 zabieg 40min              140 zł
10 zabiegów 40min       1050 zł
1 zabieg 50min              160 zł
10 zabiegów 50min      1200 zł