BOTOFILL– Lifting okolic oczu

Zmarszczki mimiczne powstają w wyniku ciągłych ruchów mięśni mimicznych twarzy- ruchu brwi, mrużenia oczu, uśmiechania się. Ciągła zmiana ekspresji twarzy uszkadza strukturę skóry, powodując tworzenie się zmarszczek. Już w wieku 30 lat widoczne są i stopniowo się pogłębiają, aż w końcu stają się permanentne.

BOTOFILL to innowacyjny zabieg o kompleksowym działaniu botox – like. Skutecznie oddziałuje na mechanizmy biochemiczne odpowiedzialne za skurcz mięśni przebiegający na dwóch etapach – presynaptycznym i postsynaptycznym. Stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i GAGs oraz zabezpiecza przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników. Skutecznie eliminuje nieestetyczne cienie i opuchnięcia pod oczami.

Zabieg wyraźnie wpływa na poprawę estetyczną skóry oraz w sposób znaczący i długotrwały redukuje skurcz komórek mięśniowych.

Cykl zabiegów BOTOFILL przyczynia się do poprawy kondycji skóry okolic oczu. Przywraca skórze utraconą z wiekiem elastyczność i odporność. Sprawia, że dzięki intensywnemu wymodelowaniu i odmłodzeniu, delikatna skóra wokół oczu odzyskuje młodzieńczy, zdrowy wygląd i jednolity koloryt. Staje się idealnie nawilżona, zregenerowana i napięta. Pomimo swojej wysokiej aktywności BOTOFILL jest zabiegiem nieinwazyjnym, bezpiecznym i bez powikłań.

Wskazania:
– Biologiczne starzenie i fotostarzenie się skóry wokół oczu
– Zmarszczki i bruzdy mimiczne
– Wiotkość, zanik elastyczności

Efekty działania:
– Zmniejsza intensywność i częstotliwość skurczów mięśni – efekt botoksu
– Wypełnia i wygładza zmarszczki mimiczne
– Eliminuje cienkie linie zmarszczek
– Spłyca bruzdy mimiczne
– Poprawia spójność skóry
– Zwalcza wolne rodniki
– Wygładza i nawilża

CENNIK

BOTOFILL- zabieg odmładzający skórę wokół oczu z efektem botoxu 80 zł